Shopping Cart: 0 0 itemsCategories


Information

Shipping & Returns
Kargo
Tüm siparişlerin kargoya verilme süresi en geç üç (3) iş günüdür.

Sipariş İptali
Sipariş iptali istekleri, sipariş verildiği andan itibaren bulunulan iş günü içerisinde saat 15.00' e kadar, E-posta olarak gönderilmesi veya telefon ile işleme konmaktadır. Bu isteğiniz gerçekleştirildiğinde size E-posta ile de bilgi verilecektir. Saat 15.00 den sonra yapılan siparişler için iptal isteğinizi bir sonraki gün saat 12.00'ye kadar bildirebilirsiniz.

İade Koşulları
Akfırat Gıda müşterileri orijinal ambalajı bozulmamış, hasar verilmemiş ve kullanılmamış ürünleri fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirler. Müşteriler bu konudaki isteklerini firmamızı arayarak/mail yoluyla bildirerek müşteri hizmetleri yetkilisinin yönlendirmesi ile ürün iade prosedürünü uygularlar. Bu iade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturası ve ürün stok numarası,sipariş adını ve iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade ediniz. İade/iptal edilen ürünler tarafımıza yukarıda belirtilen şekilde ulaştırıldıktan sonra ürün ücreti hesaplarınıza alacak olarak kaydedilir.

Teslimat
Siparişleriniz, verdiğiniz adrese ve isme kimlik kontrolu ile teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat yapılamaz. Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer tutanak tutturulamıyorsa teslim alınmayarak firmamıza haber verilmelidir. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda firmamıza haber verilmelidir.
Continue